Przedsiębiorstwo Technik Inżynierskich
Vacat - Technika
26-001 Masłów, Dąbrowa 351 A

ODOLEJACZ - SEPARATOR KOALESCENCYJNY PŁYTOWY "LAMELA", typ PM-1 i większe

Flirty lamelowe znajdują zastosowanie w odolejaczach przemysłowych lamelowych. Odolejacz wyposażony w filtr lamelowy to rozwiązanie szczególnie polecane do ciągłej pracy w trudnych warunkach. Urządzenie służy do zbierania/odseparowywania oleju z cieczy, co umożliwia odzysk oczyszczonej cieczy i jej ponowne wykorzystanie. W ten sposób obniżamy koszty procesu technologicznego poprzez wielokrotne użycie cieczy oraz redukcję ilości odpadów technologicznych, których utylizacja jest kosztowna.

W ofercie VACAT posiadamy odolejacze lamelowe o szerokim spektrum zastosowań. Specjalizujemy się także w sprzedaży i dystrybucji podzespołów i komponentów do odolejaczy, takich jak m.in. filtry lamelowe. W asortymencie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości filtry przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Wyróżnia je efektywność działania, długa żywotność oraz skuteczność podczas pracy w najcięższych warunkach.

W stałej sprzedaży posiadamy filtry o standardowych wymiarach. Klientów poszukujących filtrów lamelowych w rozmiarach niestandardowych zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy VACAT. Z pewnością będziemy mogli pomóc.

MODEL PM-2

ZALETY ZASTOSOWANIE
  • Integruje w jednym monolicie elementy wszystkich technik oddzielania: komorę szlamową, komorę oddzielania, komorę koalescencyjną, dzięki układowi płyt “lamella”.
  • Dzięki zainstalowanym filtrom siatkowym (opcja na zamówienie) eliminuje zanieczyszczenia stałe.
Jako pomocnicze urządzenie do przemysłowych, np. myjni; zalecane do szczególnie ciężkich warunków pracy, np. przy remontach silników spalinowych, gdzie występuje bardzo duża koncentracja smarów, olejów itp. Oddzielony olej do 99,5%, zbity w plastry (jak kisiel) gromadzi się na powierzchni komory, skąd spływa do specjalnego zbiornika. Oczyszczona kąpiel myjąca powraca do zbiornika myjni. Działa rewelacyjne.
ŚWIADECTWO REJESTRACJI UE (kliknij żeby zobaczyć)

TEST ODOLEJACZA (wersja polska)

WATCH OIL SKIMMER PM-1 TEST (ENGLISH VERSION)