Przedsiębiorstwo Technik Inżynierskich
Vacat - Technika
26-001 Masłów, Dąbrowa 351 A
Skimmer to urządzenie, które możemy zaliczyć do grupy urządzeń czyszczących, choć tak naprawdę zadaniem wysysarki jest opróżnienie zbiornika lub kontenera i jego przygotowanie do czyszczenia przez profesjonalną myjnię do zbiorników. W przypadku zbiorników bezodpływowych, zamontowanych na stale, których nie możemy „wyjąć” do czyszczenia skimmer może być wykorzystywany podczas całego procesu czyszczenia – najpierw do opróżnienia zbiornika z magazynowanej/zalegającej cieczy, a następnie do wyssania z jego wnętrza zanieczyszczonego medium czyszczącego (np. wody z detergentem lub wody ze środkiem myjąco-dezynfekującym).

Wysysarki pneumatyczne

Wysysarki dostępne w ofercie VACAT to wysysarki pneumatyczne, które są przeznaczone do podciśnieniowego opróżniania zbiorników z cieczy. Cechuje je łatwa obsługa oraz trwałość i odporność na uszkodzenia, jaką uzyskaliśmy wykorzystując w procesie produkcyjnym wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych rozwiązań.

Wysysarka pneumatyczna typu VA 200

Przeznaczona do podciśnieniowego opróżniania (wysysania) cieczy ze zbiorników, zagłębień, studzienek itp. Doskonale nadaje się do czyszczenia maszyn i urządzeń, zbiera/wysysa opiłki, wióry, emulsja, oleje, piasek itp. Na wyposażeniu znajdują się wymienne końcówki, które gwarantują nam dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Nie wymaga konserwacji. Wyłącza się automatycznie, po całkowitym napełnieniu beczki.

W skład zestawu wchodzi:

  • Moduł pneumatyczny-inżektor.
  • Szybkozłączka.
  • Wąż PCV fi 40 mm, długość 3 m.
  • Końcówka ssąca – sztuk 2.
  • Ciśnienie powietrza – 2 – 5 bar
  • Wydatek powietrze 100 -200 l/min.
  • Beczka – 200 l (opcja za dopłatą)