Przedsiębiorstwo Technik Inżynierskich
Vacat - Technika
26-001 Masłów, Dąbrowa 351 A
Myjka bębnowa to odmiana myjki przemysłowej przeznaczona do użytkowania w warunkach pracy wymagających szybkiego i efektywnego czyszczenia detali. Myjnie bębnowe służą do mycia detali w bębnie obrotowym. Ze względu na zakotwienie się tych detali w czasie mycia wskazane jest mycie w 3D. W takim myciu detal przemieszcza się bezwładnie w cieczy.

Automatyczna myjnia bębnowa

Automatyczna myjnia bębnowa (spiralna) Przeznaczona do mycia ciągłego drobnych detali ze stali mosiądzu, aluminium, tworzyw sztucznych itp, o wydajności: 600 – 2000 kg, o średnicy bębna obrotowego 480 – 960 mm wyposażona w dwa zbiorniki na kąpiel oraz dwa niezależne układy grzejne i pompowe, realizująca 2 programy: mycie wstępne i zasadnicze lub mycie i płukanie, odtłuszczanie i fosforanowanie oraz suszenie. Dodatkowy zbiornik (opcja na zamówienie) umożliwia wykonanie jeszcze jednej, dodatkowej operacji np.: pasywacji, konserwacji itp. Niezależne układy grzejne pozwalają na podgrzanie każdego medium myjącego do żądanej temperatury. Sterownik powala na zaprogramowanie wszystkich parametrów mycia.

Myjnia bębnowo-imersyjna-zanurzeniowa

Myjnia bębnowo- imersyjna – zanurzeniowa : ilosc operacji dowolna. Można pogrupowac procesy technologiczne tak aby przebiegały całkowicie automatycznie. Zamiast stosowania kilku maszyn wszystko mamy w jednej. Elementy grzejne specjalnie umieszczone aby nie trzeba było spuszczać kąpieli ze zbiornika w czasie ich wymiany. Jako producent myjni bębnowych oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, przy produkcji których korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów o doskonałych parametrach użytkowych. Każda myjnia Bębnowa VACAT to gwarancja funkcjonalności i bezawaryjnej pracy przez długi czas eksploatacji. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Myjnia bębnowo-imersyjna-zanurzeniowa

RO-50.3-p3kx2610zzg1uh80wqpe58kfid8sihq5i25jeidn3u

Myjnia bębnowa RO50.3

RO-32.0-p3kx3hysoj9oalae4tfd6egxt0oif20gonfavmekai

Myjnia bębnowa RO40.2

bebnowa-RO-40.2-p3kwgofurc12fefpdybfn5s2m95pjlf27p8xfs8ncq

Myjnia bębnowa RO40.2

Myjnia bębnowa RO 40.3 z odolejaczem PM-1 malowanie na życzenie klienta.

Myjnia bębnowa z podgrzewaniem gazowym.

Myjnie bębnowe - kompaktowe

do-drobnicy-polaczony
Tego typu myjnia stosowana jest do mycia małych detali po procesie obróbki mechanicznej. Części przeznaczone do mycia umieszczone są w wolno obracającym się koszu, dzięki czemu myte detale ciągle zmieniają swoje położenie i strumień płynu dociera do wszystkich mytych części. Po umyciu części są suszone w strumieniach gorącego powietrza. W urządzeniu zastosowano system filtrowania płynu myjącego, co pozwala na wielokrotne używanie tego samego płynu. Zastosowanie separatora oleju znacznie wydłuża żywotność tego płynu.

Wyposażenie standardowe:

  • Zbiornik i kabina natryskowa wykonane ze stali nierdzewnej
  • Zbiornik z izolacją termiczną
  • Grzałki w zbiorniku i kanale powietrza
  • Łatwa do wyjęcia szuflada z wymiennym sitem filtrującym
  • Napięcie sterowania 24 V DC
  • Trzy programy: mycie/suszenie, mycie, suszenie
  • Indywidualne załączanie grzałki w kąpieli i grzałki powietrza
  • Lampki sygnalizacyjne: grzałki załączone
  • Indywidualne nastawy czasów mycia, suszenia i ociekania
  • Kosz z otworami 3 mm lub 8 mm+
bebnowa-schemat.jpg

 Przykłady rozwiązań

myjnia-bebnowa-z-systemem-zaladunkowym

Myjnia bębnowa z systemem załadunkowym Model 64.3

myjnia-bebnowa-niebieska

Model C48.3

Myjni-nieb.-C80.5-front-wyszpar-768x576

Model C48.3